Home Aktuality Ze světa Mistrovství Ruska skončilo v Penze; Lozhechko zpět ve „sbornoi“ a vítězně

Mistrovství Ruska skončilo v Penze; Lozhechko zpět ve „sbornoi“ a vítězně

Napsal zdcim   
02-03-2008

Image Celý týden probíhal v ruské Penze domácí šampionát.

Jednotlivkyním kralovala Julia Lozhechko (59,100 b.), která si tak zajistila znovuzařazení do národního týmu. Po MS ve Stuttgartu z něj byla totiž kvůli disciplinárním důvodům podmínečně vyloučena. Druhá se umístila Anna Pavlova (58,550 b.) těsně před dvojicí Afanasyeva, Semyonova, které získaly shodný počet 58,450 b.

Starší trenér ženské reprezentace, Viktor Govrichenkov, hodnotí šampionát pozitivně. „Děvčata pracovala na nových kombinacích, nových sestavách, takže mají právo na chyby. Do Mistrovství Evropy v Clermont-Ferrand je ještě dost času na stabilizaci sestav.

Loňská mistryně světa na bradlech, mladičká Ksenia Semyonova, dostala za úkol zvýšit obtížnost a dostát „zlaté“ úrovně i v ostatních disciplínách, a tak její výkony ještě nejsou přesvědčivé.

Do národního týmu se po zranění zpět zařadily také Dariya Elizarova a Karina Myasnikova.“

Národní mistrovství se vůbec nevydařilo kapitánce ruského výběru Eleně Zamolodchikové, která celkově obsadila až 12. místo (53,000 b.).

Ve finále družstev zvítězily závodnice „Centrálního federálního okruhu“.

Finále přeskoku vyhrála Anna Pavlova součtem 14,763 b., na bradlech zvítězila Ekaterina Kramarenko (15,100 b.), zlato z kladiny si rozdělily Lozhechko s Afanasyevou (15,850 b.), která přidala ještě druhé zlato v prostných (15,050 b.)

  • Výsledky JEDNOTLIVKYNĚ

 

 

BR

KL

PR

1

LOZHECHKO Julia

14,300

14,500

15,600

14,700

59,100

2

PAVLOVA Anna

15,250

13,600

15,600

14,100

58,550

3

AFANASYEVA Ksenia

14,900

14,300

14,100

15,150

58,450

4

SEMYONOVA Ksenia

14,550

14,550

14,750

14,600

58,450

5

ELIZAROVA Daria

13,750

13,600

15,100

14,450

56,900

6

KLIUKINA Svetlana

14,250

13,100

14,850

14,200

56,400

7

GORIUNOVA Kristina

13,650

13,500

14,400

14,800

56,350

8

KURBATOVA Ekaterina

14,450

13,700

13,900

13,750

55,800

9

POLIAN Aliona

13,600

12,950

14,500

14,450

55,500

10

GREBENKOVA Liudmila

11,800

14,600

15,200

13,600

55,200

11

ISAEVA Irina

13,850

13,500

14,100

12,400

53,850

12

ZAMOLODCHIKOVA Elena

13,900

13,500

12,600

13,000

53,000

13

GRUDKO Anna

14,600

11,650

13,200

13,450

52,900

14

ZEMSKOVA Olga

12,800

13,250

13,600

13,150

52,800

15

HUSAINOVA Elvina

13,500

12,550

13,500

12,900

52,450

16

PRONINA Aliona

12,450

14,050

12,450

12,900

51,850

17

LAVRUSHINA Daria

13,500

12,100

12,900

12,900

51,400

18

SAZONOVA Irina

12,500

13,100

13,100

12,650

51,350

19

PETRUSHKINA Irina

13,650

12,300

12,500

12,800

51,250

20

GOLOVINA Anzhela

13,600

11,600

12,900

12,800

50,900

21

SKORODUMOVA Ekaterina

13,200

12,750

12,250

12,700

50,900

22

BERGER Julia

12,350

13,350

13,050

12,050

50,800

23

BOGDANOVA Anastazia

12,950

12,550

12,500

12,050

50,050

24

ALEKSEEVA Olga

13,200

12,550

11,100

12,900

49,750

25

SHEVCHENKO Aleksandra

13,000

12,250

11,800

12,500

49,550

26

RUSKIH Julia

13,200

12,250

12,500

11,500

49,450

27

BUKOLOVA Ekaterina

13,200

11,250

12,250

12,400

49,100

28

KLIMOVA Evgenia

13,200

10,000

12,150

12,250

47,600

29

TRUBNIKOVA Julia

12,700

10,100

12,450

11,600

46,850

30

MIASNIKOVA Karina

-

14,700

12,900

-

27,600

31

MYZDRIKOVA Anna

0,000

-

12,100

14,500

26,600

32

ZMEU Aliona

-

-

12,350

-

12,350

  • Úplné výsledky ke stažení zde

 

Přidat komentář


Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor

Naši partneři

Významným partnerem oddílu se v r. 2014 stalo soukromé školské zařízení Beehive International School. Za finanční podporu děkujeme též společnostem Earth Resources a OS-KOM.
Staňte se také partnerem oddílu! více

Informace pro rodiče

Sdělení rodičům, termíny soutěží a výcvikových táborů, nominace, nejčastější otázky a odpovědi, nabídka spolupráce, formuláře ke stažení atd.
Jiné dotazy zasílejte prosřednictvím kontaktního formuláře.více