Home Aktuality Oddíl Výsledky Memoriálu Marie Široké; Chalupová zlatá mezi žákyněmi

Výsledky Memoriálu Marie Široké; Chalupová zlatá mezi žákyněmi

Napsal zdcim   
19-05-2008
ImageV neděli proběhl v pražské hale Bohemians jubilejní 20. ročník Memoriálu Marie Široké, kterého se zúčastnilo celkem 86 závodnic.
Současnou sportovní gymnastiku přišly shlédnout a vítězkám předaly ceny i dvě vrstevnice Marie Široké, medialistka z OH v Londýně 1948, olympionička Miloslava Čamková-Misáková a účastnice z OH 1952 v Helsinkách, Hana Vláčilová, dále pak vnučka Marie Široké a bývalá závodnice Oddílu SG TJ Bohemians, Gabriela a také bývalé svěřenkyně Marie Široké, sestry Richterovy.

V kategorii žákyň A zvítězila domácí Natálka Chalupová, a to o celé dva body před Terezou Ochynskou ze Sokola Moravská Ostrava (62,350 b.) a třetí Simonou Kozákovou z GK Šumperk (61,300 b.). Prvních 13 závodnic ve výsledném pořadí získalo potřebných více než 56 b. pro splnění této výkonností kategorie.

Kategorii kadetek kralovala Tereza Schusterová v současnosti závodící za AC Spartu Praha (47,450 b.). Druhá skončila Kateřina Kobrlová z Děčína (45,700 b.) a třetí pozici pro pořádající oddíl TJ Bohemians Praha získala Anežka Jančová (45,600 b.). V této kategorii splnilo výkonnostní stupeň kadetek prvních 8 závodnic, mezi nimi i další z Bohemaček Viktorka Yegorová na místě osmém (42,800 b.).

Závodnice 13ti-leté a starší se společně utkaly v jedné soutěži, kde se nejlépe dařilo Marii Fialové ze Sparty Praha (49,950 b.). V těsném závěsu na místě druhém skončila Simona Térová z Děčína (49,850 b.) a třetí místo obsadila Anna Nyklová z pražského Sokola Kampa (48,000 b.).

V rozcvičení se bohužel zranila domácí Marcela Moláčková, letošní účastnice Mistrovství Evropy juniorek ve Francii a nevydařená letka při cvičení na bradlech vyřadila ze závodu i další domácí favoritku kategorie juniorek a žen, Kláru Hadrbolcovou. Oběma přejeme rychlou rehabilitaci a těšíme se na jejich brzký návrat na závodní plochu!

Za finanční podporu akce děkujme Magistratu hlavního města Prahy.

  • VÝSLEDKY - ŽÁKYNĚ A

 

 

 

 

BR

KL

PR

Σ

1.

CHALUPOVÁ Natálie

97

Bohemians Praha

14.750

15.400

17.250

17.250

64.350

2.

OCHYNSKÁ Tereza

97

Sokol M.Ostrava

15.150

16.450

15.450

15.450

62.350

3.

KOZÁKOVÁ Simona

97

GK Šumperk

15.100

14.800

15.850

15.850

61.300

4.

FIALOVÁ Petra

98

Gymstar Praha

15.250

13.700

14.350

14.350

59.900

5.

WEISSEROVÁ Jana

98

Sokol Brno

14.750

14.200

14.700

14.700

58.450

6.

DRÁPALOVÁ Veronika

97

Sokol Brno

14.700

12.550

14.850

14.850

57.900

7.

ŠVECOVÁ Kateřina

96

Sokol Bed?ichov

15.450

13.150

14.900

14.900

57.800

8.

KÜHNOVÁ Anežka

98

Sokol Kladno

15.150

14.300

12.850

12.850

57.500

9.

MUCKOVÁ Karolína

97

Chem. Litvínov

14.700

13.600

13.450

13.450

56.850

10.

PÍŠOVÁ Kateřina

97

Gymstar Praha

14.400

13.250

15.250

15.250

56.750

11.

KÁNYAI Anna Maria

98

Stadion Ústí n./L.

13.850

13.750

15.250

15.250

56.500

12.

VEISOVÁ Markéta

98

Sokol Brno

14.600

12.050

14.050

14.050

56.450

13.

MELOUNOVÁ Tereza

98

Sokol Kampa

14.500

14.300

14.600

14.600

56.150

14.

NOVÁKOVÁ Iva

98

Sokol Žižkov II.

14.750

13.350

14.750

14.750

55.750

15.

SVOBODOVÁ Barbora

98

Loko Pardubice

14.950

14.050

13.000

13.000

55.650

16.

KV?TONOVÁ Andrea

98

Loko Pardubice

14.900

12.250

13.750

13.750

55.400

17.

HLAVÁ?KOVÁ Eliška

97

Sokol Kampa

14.550

11.600

15.100

15.100

55.200

18.

VOHRYZKOVÁ Laura

98

AC Sparta Praha

15.100

12.500

13.900

13.900

55.150

19.

BOROVIČKOVÁ Markéta

97

Bohemians Praha

14.550

12.700

14.000

14.000

54.850

20.

NOVOTNÁ Eva

98

Sokol Kampa

14.350

12.050

14.800

14.800

54.500

21.

JIROUTOVÁ Kristýna

96

SG Sokol Písek

14.750

11.750

13.400

13.400

53.450

22.

MACHANOVÁ Eliška

97

Sokol Zlín

15.200

9.800

12.650

12.650

51.900

23.

KANONOVÁ Nadine

98

Sokol M.Ostrava

14.950

10.400

12.250

12.250

51.250

24.

PAULI Lucie

97

Sokol Domažlice

14.650

11.500

11.900

11.900

51.100

25.

KUPCOVÁ Aneta

96

Sokol Zlín

14.350

10.300

12.050

12.050

50.650

26.

JAKŠOVÁ Michaela

97

TJ Doksy

14.300

11.350

12.850

12.850

50.400

27.

BLÁHOVÁ Zuzana

97

AC Sparta Praha

15.200

11.800

10.400

10.400

50.300

28.

DRÁBKOVÁ Dominika

98

Loko Pardubice

15.050

9.450

11.750

11.750

49.950

29.

KOSTELECKÁ Adéla

97

Sokol Zlín

14.650

8.600

12.400

12.400

49.250

30.

VOBRÁTILOVÁ Gabriela

97

Stadion Ústí n./L.

14.400

8.500

13.800

13.800

48.850

31.

VOBRÁTILOVÁ Monika

97

Stadion Ústí n./L.

14.450

10.900

10.000

10.000

48.300

32.

FILIPOVÁ Simona

98

Loko Pardubice

14.250

9.650

12.550

12.550

47.650

33.

ZAPLETALOVÁ Michaela

97

Sokol Kolín

13.900

8.750

12.350

12.350

46.300

Image
zleva: 2.Ochynská Tereza/Sokol Moravská Ostrava, 1. Chalupová Natálie/Bohemians Praha,3. Kozáková Simona/GK Šumperk

 

  • VÝSLEDKY - KADETKY

 

 

 

 

P?

BR

KL

PR

Σ

1.

SCHUSTEROVÁ Tereza

96

AC Sparta Praha

12.850

10.150

11.600

12.850

47.450

2.

KOBRLOVÁ Kateřina

95

SKDM Děčín

12.150

8.600

12.150

12.800

45.700

3.

JANČOVÁ Anežka

95

Bohemians Praha

12.850

9.800

11.500

11.450

45.600

4.

ČEJKOVÁ Michaela

95

Chem.Litvínov

12.400

10.000

10.750

11.300

44.450

5.

FRÝDOVÁ Valentýna

95

Loko Pardubice

11.400

9.400

11.400

11.050

43.250

6.

KREJČÍKOVÁ Victorie

96

Sokol Kampa

11.250

9.500

10.950

11.400

43.100

7.

LISÁ Dominika

96

Sokol Kladno

12.600

9.150

10.350

10.950

43.050

8.

YEGOROVÁ Viktoria

95

Bohemians Praha

12.550

9.050

10.050

11.150

42.800

9.

ŠTEFÁNKOVÁ Gabriela

96

AC Sparta Praha

11.450

8.850

8.750

11.100

40.150

10.

SCHENKOVÁ Eliška

96

Bohemians Praha

11.050

8.550

9.450

11.000

40.050

11.

FISCHEROVÁ Amálka

96

AC Sparta Praha

10.100

9.450

9.800

10.450

39.800

12.

SMETANOVÁ Kateřina

96

Bohemians Praha

11.000

8.200

9.600

10.650

39.450

13.

KOCOURKOVÁ Markéta

97

Sokol Kolín

11.650

6.800

10.300

10.600

39.350

14.

FERUSOVÁ Žaneta

95

Slovan Praha

11.200

8.200

8.250

10.600

38.250

15.

DVOŘÁKOVÁ Dominika

96

Gymstar Praha

10.850

4.400

10.900

11.350

37.500

16.

HARÁSKOVÁ Viktorie

96

GK Šumperk

12.250

4.250

9.950

10.900

37.350

17.

ČERNÁ Karolína

95

Mer.Č.Budějovice

11.000

6.400

9.350

9.900

36.650

18.

ADÁMKOVÁ Kateřina

96

Sokol Kampa

11.650

3.800

9.300

11.100

35.850

19.

IMBROVÁ Karolína

95

Mer.Č.Budějovice

12.100

2.650

10.100

10.250

35.100

20.

BAUERFEINDOVÁ Nikola

96

Sokol Kolín

11.850

2.000

10.600

10.550

35.000

21.

ŘEZNÍČKOVÁ Vendula

96

Sokol Zlín

10.750

3.000

9.300

11.100

34.150

21.

ŠIMONOVÁ Ivana

95

Sokol Zlín

10.800

2.750

10.550

10.050

34.150

23.

BUČÍKOVÁ Simona

95

Sokol M.Ostrava

10.900

2.500

9.000

9.450

31.850

24.

KALAŠOVÁ Tereza

96

Gymstar Praha

10.450

1.800

8.750

10.550

31.550

25.

ČERMÁKOVÁ Kristýna

96

Bohemians Praha

-

9.100

-

-

9.100

Image
zleva: 2. Kobrlová Kateřina/SKDM Děčín, 1. Schusterová Tereza/AC Sparta Praha,3. Jančová Anežka/Bohemians Praha

 

  • VÝSLEDKY - JUNIORKY A ŽENY

 

 

 

 

P?

BR

KL

PR

Σ

1.

FIALOVÁ Marie

93

AC Sparta Praha

13.300

12.000

12.100

12.550

49.950

2.

TÉROVÁ Simona

92

SKDM Děčín

12.350

11.350

12.850

13.300

49.850

3.

NYKLOVÁ Anna

93

Sokol Kampa

12.900

10.600

12.400

12.100

48.000

4.

ŠŤASTNÁ Aneta

94

Sokol M.Ostrava

12.700

10.250

11.950

12.300

47.200

5.

HEDBÁVNÁ Petra

95

Sokol Brno

12.100

10.450

12.050

11.800

46.400

6.

MACHÁTOVÁ Vendula

95

Sokol Brno

12.600

9.200

12.500

12.050

46.350

7.

CARDOVÁ Pavlína

93

SKDM Děčín

12.750

9.650

12.000

11.650

46.050

8.

NOSKOVÁ Lucie

94

Sokol Kampa

12.450

9.250

12.450

11.850

46.000

9.

JÁŇOVÁ Alice

94

Sokol Brno

11.800

10.300

10.950

12.500

45.550

10.

HIRMEROVÁ Lucie

90

Sokol Plzeň

12.750

10.450

10.350

11.700

45.250

11.

JANDEČKOVÁ Karolina

93

Bohemians Praha

13.100

9.250

9.600

11.550

43.500

12.

WINKLEROVÁ Nikola

94

Sokol Brno

13.050

10.650

9.950

9.750

43.400

13.

JÁŇOVÁ Nika

94

Sokol Brno

12.200

9.500

12.100

9.500

43.300

14.

KUBÍKOVÁ Aneta

93

Sokol Kladno

12.000

9.750

10.250

11.250

43.250

15.

JURČOVÁ Blanka

91

Sokol M.Ostrava

12.950

8.400

11.150

10.650

43.150

16.

ŠTIKOVÁ Nina

86

Sokol Plzeň

11.850

8.950

11.050

11.150

43.000

17.

KONOPÁSKOVÁ Nicola

93

Sokol Kolín

13.000

8.950

11.600

9.250

42.800

18.

HADRBOLCOVÁ Klára

92

Bohemians Praha

13.550

4.550

11.750

12.650

42.500

19.

KOSTEČKOVÁ Lucie

93

Sokol Kladno

11.500

9.300

10.950

10.500

42.250

20.

JISKROVÁ Markéta

94

Bohemians Praha

12.200

8.400

10.550

11.050

42.200

21.

STEJSKALOVÁ Petra

94

Sokol Kampa

11.600

8.200

11.650

10.300

41.750

22.

RAKUŠANOVÁ Simona

93

Sokol Zlín

11.100

8.750

10.750

10.750

41.350

23.

PŘBYLOVÁ Karolína

94

Sokol Kladno

11.450

8.750

10.850

10.100

41.150

24.

KIZMANOVÁ Ester

92

Sokol Plzeň

11.200

9.150

10.500

9.950

40.800

25.

NĚMCOVÁ Barbora

92

Sokol Plzeň

11.550

7.250

10.900

10.500

40.200

26.

DUBČEKOVÁ Daniela

94

Bohemians Praha

13.100

8.500

11.200

-

32.800

27.

JÍROVÁ Kristína

93

Chem. Litvínov

11.000

-

5.750

9.350

26.100

28.

DYMÁKOVÁ Dominika

92

AC SpartaPraha

13.600

-

11.650

-

25.250

Image
zleva: 2. Térová Simona/SKDM Děčín, 1. Fialová Marie/AC Sparta Praha,3. Nyklová Anna/Sokol Kampa

 

  • Úplné výsledky ke stažení zde

 

Přidat komentář


Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor

Naši partneři

Významným partnerem oddílu se v r. 2014 stalo soukromé školské zařízení Beehive International School. Za finanční podporu děkujeme též společnostem Earth Resources a OS-KOM.
Staňte se také partnerem oddílu! více

Informace pro rodiče

Sdělení rodičům, termíny soutěží a výcvikových táborů, nominace, nejčastější otázky a odpovědi, nabídka spolupráce, formuláře ke stažení atd.
Jiné dotazy zasílejte prosřednictvím kontaktního formuláře.více