Home Aktuality Oddíl Domácí Morávková zvítězila mezi nejstaršími Klokáňaty

Domácí Morávková zvítězila mezi nejstaršími Klokáňaty

Napsal zdcim   
22-10-2007

ImageLetos se sešly malé gymnastky ke každoročně pořádanému závodu pro nejmenší Klokánkova kapsa o něco dříve než je obvyklé. Nic to však neubralo na účasti a v neděli dorazilo do pražské tělocvičny TJ Bohemians ve Slovenské na 115 děvčátek, která mezi sebou soutěžila ve třech kategoriích.

V kategorii osmiletých zvítězila v trojboji bez přeskoku domácí Valentýna Morávková před Dominikou Víchovou z Kladna a třetí skončila opět Bohemačka Barbora Zajíčková.

Nejlepší sedmiletou gymnastkou byla v neděli Maruška Kuhnová z Kladna, druhá se umístila nositelka slavného příjmení Linda Kurková z pražského Gymstaru a třetí Shelley Ackersová z Domažlic.

Nejmladší kategorie soutěžila pouze na lavičce a v prostných a zde se nejlépe dařilo Natálii Štíchové ze Sokola Příbram, druhé místo vybojovala pro SG Všetaty Markéta Rubínová a třetí skončila Lucie Kubínová ze Sokola Kladno. Nejlepší domácí závodnicí byla v této kategorii na jedenáctém místě Nikola Doubková.

  • KATEGORIE 1999 - TROJBOJ

BR

KL

PR

1

MORÁVKOVÁ Valentýna

Bohemians Praha

13,500

14,250

15,050

42,800

2

VÍCHOVÁ Dominika

Sokol Kladno

13,300

13,950

15,300

42,550

3

ZAJÍČKOVÁ Barbora

Bohemians Praha

13,250

14,100

14,800

42,150

4

HÁJKOVÁ Julie

Sokol Kladno

13,150

14,200

14,600

41,950

5

BEZSTAROSTI Lenka

Bohemians Praha

13,100

13,900

14,650

41,650

6

ŘEHÁKOVÁ Veronika

Loko Pardubice

12,900

13,450

14,950

41,300

7

LICHTÁGOVÁ Denisa

Bohemians Praha

13,000

13,350

14,700

41,050

8

MAJERECHOVÁ Romana

ŠSK Luka

13,050

13,900

14,050

41,000

9

FELIXOVÁ Mariana

Gymstar Praha

13,150

12,900

14,900

40,950

10

MACHÁČOVÁ Adéla

KSG Most

12,750

13,300

14,800

40,850

11

KALAŠOVÁ Klára

Gymstar Praha

13,100

13,250

14,450

40,800

12

NOVOTNÁ Nikola

Sokol Kladno

12,750

13,200

14,800

40,750

13

VOSYKOVÁ Julie

Sokol Kladno

12,750

13,750

14,000

40,500

13

HAVELKOVÁ Kristýna

SG Liberec

12,950

13,100

14,450

40,500

13

FORSTOVÁ Kamila

Sokol Domažlice

12,800

13,450

14,250

40,500

16

DUFFKOVÁ Miroslava

Sokol Domažlice

12,800

13,700

13,900

40,400

17

DOUBKOVÁ Tereza

Bohemians Praha

12,850

12,900

14,400

40,150

18

MOLÁČKOVÁ Natálie

Bohemians Praha

12,700

13,300

14,100

40,100

19

DRÁBKOVÁ Lenka

Sokol Příbram

12,400

13,650

13,850

39,900

20

SCHENKOVÁ Anna

Bohemians Praha

12,150

13,650

14,050

39,850

21

SCHEJBALOVÁ Jana

Sokol Příbram

12,250

13,650

13,500

39,400

22

VANDASOVÁ Tereza

Sokol Příbram

11,900

13,200

14,200

39,300

23

THOMASOVÁ Ilona

Sokol Příbram

12,550

13,350

13,250

39,150

24

BERKOVÁ Aneta

Sokol Domažlice

12,800

13,050

13,250

39,100

24

PAŽOUTOVÁ Barbora

SG Liberec

12,950

12,400

13,750

39,100

26

MATZKEOVÁ Veronika

TJ Pedagog Mod?any

12,500

13,250

13,250

39,000

27

BÁBÍKOVÁ Aneta

SG Liberec

13,000

11,350

14,600

38,950

28

ŠINDELÁ?OVÁ Tereza

Bohemians Praha

11,900

13,200

13,700

38,800

29

HUMLOVÁ Jana

TJ Pedagog Modřany

12,050

13,250

13,450

38,750

30

HRUDKOVÁ Kateřina

SG Liberec

12,800

12,500

13,100

38,400

31

FUZYOVÁ Karolína

AC Sparta Praha

11,700

13,200

13,450

38,350

32

TRUHLÁŘOVÁ Michala

SG Liberec

12,550

12,550

13,000

38,100

33

PECINOVÁ Nikola

Sokol Pardubice

12,600

11,900

13,500

38,000

34

TINT?ROVÁ Anna

Sokol Kladno

11,650

11,550

14,050

37,250

35

ŠIMEČKOVÁ Linda

Loko Pardubice

11,900

12,050

13,000

36,950

36

PROCHÁZKOVÁ Rebeka

Bohemians Praha

11,000

12,500

12,650

36,150

  • KATEGORIE 2000 - TROJBOJ

BR

KL

PR

1

KÜHNOVÁ Marie

Sokol Kladno

13,350

13,350

13,100

39,800

2

KURKOVÁ Linda

Gymstar Praha

13,150

13,250

12,750

39,150

3

ACKERSOVÁ Shelley

Sokol Domažlice

13,550

12,850

12,650

39,050

4

HÁLKOVÁ Dana

Sokol Domažlice

13,500

12,850

12,500

38,850

4

KOHÚTOVÁ Petra

KSG Most

13,400

12,650

12,800

38,850

6

MOTLÍKOVÁ Tereza

SK Prosek Praha

13,400

12,550

12,800

38,750

7

HOSPODKOVÁ Veronika

SG Všetaty

12,500

12,650

13,450

38,600

8

ŠRITTEROVÁ Veronika

SK Prosek Praha

13,650

12,500

12,350

38,500

9

PEKARČÍKOVÁ Anna

Gymstar Praha

12,600

13,000

12,700

38,300

9

HRADCOVÁ Simona

Gymstar Praha

12,600

12,750

12,950

38,300

11

FOJTOVÁ Tereza

Sokol Kladno

12,500

13,000

12,650

38,150

12

KUBEŠOVÁ Zuzana

SK Prosek Praha

12,700

12,550

12,650

37,900

13

ČERNUŠÁKOVÁ Eliška

Sokol Kolín

12,950

12,000

12,800

37,750

14

SMITKOVÁ Tereza

KSG Most

12,550

12,450

12,700

37,700

15

BEŇUŠÍKOVÁ Tereza

Sokol Domažlice

13,000

12,700

11,750

37,450

16

CIKÁNKOVÁ Karolína

Gymstar Praha

12,150

12,700

12,550

37,400

17

ŠEBKKOVÁ Kateřina

Sokol Řeporyje

12,500

12,650

12,050

37,200

17

ČEJKOVÁ Anna

SG Liberec

13,100

12,050

12,050

37,200

19

SVOBODOVÁ Karolína

Sokol Příbram

12,550

11,600

12,650

36,800

20

DRÁBKOVÁ Andrea

Loko Pardubice

12,250

12,450

11,950

36,650

21

JANDEROVÁ Barbora

Sokol Horní Počernice

12,100

11,950

12,450

36,500

22

PAJMOVÁ Petra

Sokol Příbram

11,350

12,350

12,750

36,450

23

PAULI Štěpánka

Sokol Domažlice

12,250

12,100

11,950

36,300

24

BARTŮŇKOVÁ Karolína

SG Liberec

12,750

12,150

11,300

36,200

25

KŘÍŽOVÁ Tereza

Sokol Horní Počernice

12,250

12,250

11,650

36,150

26

DVO?ÁKOVÁ Natálie

Gymstar Praha

11,750

11,950

12,300

36,000

27

JANDOVÁ Tina

SK Velká Ohrada

12,100

12,200

11,550

35,850

28

ČVANČAROVÁ Barbora

SG Liberec

12,200

11,250

11,900

35,350

29

KOVAŘÍKOVÁ Karolína

SK Velká Ohrada

10,500

12,450

12,250

35,200

30

REJCHRTOVÁ Karina

SK Velká Ohrada

11,200

12,450

11,400

35,050

31

REJCHRTOVÁ Tereza

SK Velká Ohrada

11,250

12,250

11,500

35,000

32

CAJTHAMLOVÁ Barbora

Sokol Řeporyje

10,600

12,350

11,950

34,900

33

WEIDNEROVÁ Linda

Sokol Řeporyje

11,100

12,000

11,500

34,600

34

POZDNÍKOVÁ Nikola

Sokol Pardubice

11,500

11,600

11,000

34,100

35

SÝKOROVÁ Kate?ina

Sokol Horní Počernice

11,500

12,000

10,450

33,950

36

SLEP?ÍKOVÁ Natálie

Loko Pardubice

10,500

11,500

10,400

32,400

37

NOVÁKOVÁ Lucie

SG Liberec

8,200

10,800

11,500

30,500

  • KATEGORIE 2001 - DVOJBOJ

KL

PR

1

ŠTÍCHOVÁ Natálie

TJ Sokol Příbram

13,367

13,567

26,933

2

RUBÍNOVÁ Markéta

SG Všetaty

12,900

13,133

26,033

3

KUBÍNOVÁ Lucie

Sokol Kladno

12,333

13,433

25,767

4

PETŘÍKOVÁ Nicol

Sokol Horní Počernice

12,233

13,367

25,600

5

PŘEČKOVÁ Laura

GK Vítkovice

12,567

12,933

25,500

6

BAUERFEINDOVÁ Nela

Sokol Kolín

12,467

12,433

24,900

7

ŠEVČÍKOVÁ Karolína

TJ Sokol Příbram

11,800

13,067

24,867

8

JELÍNKOVÁ Kateřina

Gymstar Praha

12,400

12,433

24,833

9

JEZDÍNSKÁ Barbora

Sokol Pardubice

11,700

13,100

24,800

10

DORŇÁKOVÁ Nikita

ŠSK Luka

12,300

12,467

24,767

11

LIBOVICKÁ Kate?ina

Sokol Kladno

12,033

12,700

24,733

11

DOUBKOVÁ Nikola

TJ Bohemians Praha

12,100

12,633

24,733

13

HOLASOVÁ Aneta

TJ Bohemians Praha

11,767

12,933

24,700

14

TROJANOVÁ Aneta

TJ Sokol Příbram

11,567

13,100

24,667

15

ANDĚLOVÁ Soňa

TJ Sokol Příbram

11,700

12,767

24,467

16

LICHTÁGOVÁ Edita

TJ Bohemians Praha

11,500

12,533

24,033

17

MALUŠOVÁ Natálie

SG Všetaty

11,667

12,333

24,000

18

HERODESOVÁ Sára

TJ Bohemians Praha

12,133

11,833

23,967

19

NAJMANOVÁ Sofie

TJ Bohemians Praha

12,000

11,933

23,933

19

PETRIKOVÁ Julie

KSG Most

11,533

12,400

23,933

21

HALÁMKOVÁ Eliška

Loko Pardubice

11,167

12,733

23,900

22

MAŠKOVÁ Klára

TJ Bohemians Praha

11,800

12,067

23,867

23

VOJTELOVÁ Kristína

KSG Most

11,733

12,067

23,800

24

SKÁCELOVÁ Michaela

Loko Pardubice

11,067

12,367

23,433

25

RESLEROVÁ Kateřina

TJ Bohemians Praha

11,233

12,167

23,400

26

KROPÁČOVÁ Marie-Antonie

TJ Pedagog Modřany

11,133

12,233

23,367

27

CHOVANOVÁ Markéta

KSG Most

11,100

11,733

22,833

28

HYRMANOVÁ Jana

Sokol Horní Počernice

10,733

12,067

22,800

29

CHRASTINOVÁ Martina

TJ Sokol Příbram

11,200

11,467

22,667

30

DUPOVÁ Kristína

SK Velká Ohrada

10,533

11,800

22,333

31

JENÍČKOVÁ Tereza

KSG Most

10,400

11,667

22,067

32

TICHÁ Lenka

SG Liberec

10,800

11,100

21,900

33

SPITZEROVÁ Karolína

Sokol Horní Počernice

10,233

11,633

21,867

34

HRBÁČOVÁ Barbora

Sokol Horní Počernice

9,933

11,767

21,700

35

HYRMANOVÁ Adéla

Sokol Horní Počernice

9,700

11,867

21,567

36

KOLENATÁ Nikola

TJ Pedagog Modřany

10,700

10,733

21,433

37

VANCOVÁ Kateřina

SG Liberec

10,733

10,433

21,167

38

BUDKOVÁ Anna

Sokol Domažlice

9,933

11,200

21,133

39

CÍSAŘOVÁ Žofie

Gymstar Praha

9,600

11,000

20,600

40

KOLENATÁ Sabina

TJ Pedagog Modřany

9,267

11,100

20,367

41

JAKUBCOVÁ Josefína

TJ Pedagog Modřany

8,967

10,800

19,767

42

BOHUŇOVSKÁ Eliška

SK Velká Ohrada

8,700

10,633

19,333

  • Úplné výsledky ke stažení v XLS zde

 

Přidat komentář


Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor

Naši partneři

Významným partnerem oddílu se v r. 2014 stalo soukromé školské zařízení Beehive International School. Za finanční podporu děkujeme též společnostem Earth Resources a OS-KOM.
Staňte se také partnerem oddílu! více

Informace pro rodiče

Sdělení rodičům, termíny soutěží a výcvikových táborů, nominace, nejčastější otázky a odpovědi, nabídka spolupráce, formuláře ke stažení atd.
Jiné dotazy zasílejte prosřednictvím kontaktního formuláře.více