Home Aktuality Oddíl Chalupová, Fialová, Fišerová a Hálová zvítězily ve 23. ročníku Memoriálu Široké

Chalupová, Fialová, Fišerová a Hálová zvítězily ve 23. ročníku Memoriálu Široké

Napsal zdcim
15-05-2011

Letošní 23. ročník Memoriálu Marie Široké se konal v sobotu 14. května na Bohemce.

Na Bohemku se sjelo 114 závodnic, které soutěžily ve čtyřech kategoriích. Závod byl zároveň také poslední možností kvalifikace na Mistrovství ČR, o které se v červnu podělí Brno a Třinec.

Zvítězily domácí juniorka Natálie Chalupová, brněnská kadetka Petra Fialová, žákyně A Barbora Fišerová a starší žákyně Sabina Hálová, obě z pražského Sokola Kampa.

Bohemaček se představilo hned dvacetpět.

V kategorii juniorek a žen obsadily všechny medailové pozice. Za vítěznou Chalupovou (48,700 b.) se zařadila Klára Hadrbolcová (47,100 b.) a třetí příčku obsadila Daniela Dubčeková (45,950 b.). Kristýna Opočenská skončila desátá. Dvanácté a třnácté místo patřily Viktorii Yegorové a Marcele Moláčkové, které se pomalu zotavují z dlouhodobých zdravotních problémů. Celkem soutěžilo 19 závodnic.

Nejméně početnou kategorií byly kadetky.

Podle očekávání vyhrála Petra Fialová ze Sokola Brno I (49,850 b.) s dostatečným náskokem před Annou Marií Kányai (45,250 b.), jedinou účastnicí z Ústí nad Labem. Bohemačka Julča Hájková zaostala o jednu desetinu bodu a skončila na pěkné bronzové příčce (45,150 b.).

Další pořadí Bohemaček: 9. Klára Kalašová, 12. Nikola Novotná a 13. Dominika Víchová (celkem 14 závodnic) Všechny naše kadetky se kvalifikovaly na Mistrovství ČR.

Naše žákyně A nastoupily v plné sestavě. I se třemi pády dosáhla Maruška Kühnová na bronzový stupínek (61,500 b.), s nepatrným odstupem za druhou Karolínou Pokornou ze Sokola Kampa (61,550 b.). Vyhrála její oddílová kolegyně Barbora Fišerová (62,800 b.).

Další pořadí Bohemaček: 5. Kateřina Jelínková, 6. Aneta Holasová, 9. Asja Dmitrieva, 10. Karolína Cikánková a 20. Tereza Rejchrtová (celkem 31 závodnic) Také všechny naše žákyně A se kvalifikovaly na Mistrovství ČR.

V konkurenci padesátky starších žákyň suverénně zvítězila Sabina Hálová ze Sokola Kampa před další Kampařkou Veronikou Šebákovou. Bronzovou medaili si do Domažlic odvezla Dominika Schmidová.

Z devítky Bohemaček nejlépe cvičila Kristýna Brabcová na 11. místě.

Další pořadí Bohemaček: 23. Ilona Kraftová, 24. Barbora Husáková, 30. Veronika Skalická, 34. Radana Sakhová, 38.-39. Eliška Fiřtová a Barbora Galádová, 41. Natálie Smejkalová a 44. Anna Vránová

Na Mistrovství ČR do Brna postupují Brabcová K., Kraftová a Husáková.

Foto Františka Slabého v naší galerii. Děkujeme za nafocení soutěže!

První videa již na YouTube kanálu sgbohemians.

PARTNEŘI:

Informační server HLAVNÍHO MĚSTA PRAHYMAGISTRÁT HL. M. PRAHY

Magistrát hl. m. Prahy přispěje i letos na pořádání této akce prostřednictvím grantu. Děkujeme.

Sídlo: Mariánské nám. 2/2, 110 01 Praha 1 - Staré Město

GK Elite SportswearGK ELITE SPORTSWEAR - CHOICE OF CHAMPIONS

Výhradní distributor americké značky gymnastického oblečení v ČR je exkluzivním partnerem
soutěže. V zákulisí závodiště bude po celý den k dispozici prodejní stánek.
Děkujeme za spolupráci.

GSM: +420 737 572 291 (informace a objednávky - Martina Grygová)

JIPAST a.s.

Sportovní potřeby od JIPAST a.s.Výrobce a dodavatel sportovních potřeb, od června 2010 též výhradní zástupce franouzské zn. gymnastického nářadí Gymnova v ČR a na Slovensku. Jipast je partnerem oddílu a této soutěže.

Sídlo: Vážní 400, 503 41 Hradec Králové

KLMKLM Royal Dutch Airlines

Letecká společnost věnuje ceny pro nejlepší závodnice ve všech kategoriích.

Sídlo: Jungmannova 34/750, 110 00 Praha 1 - Nové Město

ACTIVA s.r.o.

logo_activaDodavatel kancelářských potřeb a techniky, občerstvení a drogistického zboží věnuje ceny pro závodnice.

Sídlo: Veselská 686, 199 00 Praha 9

BOTANICUS s.r.o. logo_botanicus

Výrobce přírodní bio kosmetiky zn. Botanicus věnuje dárkové balíčky pro nejlepší závodnice.

Sídlo: Ostrá 8, 289 22 Lysá nad Labem

Mediální partneři

NOVINY PPraha 10 - aktuální zprávy z regionuRAHA 10

Čtrnáctideník vydávaný v rámci projektu Český domov - sdružené inzerce novin a internetových titulů s lokální a krajskou tématikou.

Naši partneři

Významným partnerem oddílu se v r. 2014 stalo soukromé školské zařízení Beehive International School. Za finanční podporu děkujeme též společnostem Earth Resources a OS-KOM.
Staňte se také partnerem oddílu! více

Informace pro rodiče

Sdělení rodičům, termíny soutěží a výcvikových táborů, nominace, nejčastější otázky a odpovědi, nabídka spolupráce, formuláře ke stažení atd.